Jak jsme vás již informovali, nedávno se strhla velká hádka mezi matkou a dcerou na výletě, na kterém Monika Štiková měla svou holčinu i s jejím přítelem častovat těmi nejhrubšími výrazy. Všeho se měl zúčastnit i její dvaadvacetiletý přítel, jakási bezvýznamná hokejka, hrající v podřadném německém klubu, o kterém přitom Monika nedávno tvrdila, že hraje v zámoří a bere šílené peníze.

„Máma si našla největšího k*eténa pod sluncem. Ten její je neskutečný d*bil, nedá se s ním vyjít. Pouští se do nás s Ifkem. Co si dovolí, to je neskutečné. Říkal nám, že zná hodně lidí na ho*no, ale takové, jako jsme my, že ještě neviděl. Na to jsem mu řekla, že je vyžírka a ať si radši řeší svoje opatlané brýle. Vlastně jsme se mu vysmáli,“ prozradila eXtra.cz Charlotte Štiková.

Slovům mámy o tom, jak je její přítel výborně finančně zajištěný, se také chechtá.

„Ten kluk je absolutní noname. Není ani žádný dobrý hokejista. Já si myslím, že mu vyhovuje, že s mámou jezdí na výlety, že se s ní má dobře. Vůbec bych se nedivila, kdyby mu všechno platila,“ říká drsně.

A co si myslí o nové partnerce táty Barbaře Johanně? „Ještě jsem ji neviděla, ale telefonovaly jsme spolu. Mluvila i s Ifkem. Na dálku mi připadá jako hrozně fajn holka. A je opravdu pěkná. A když se kouknu, koho má táta a koho si našla máma, tak to je neskutečný rozdíl,“ nešetří o pouhý rok staršího téměř „nevlastního tatíčka“.