Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

To se jen tak nevidí: V Malých láskách bude budoucí tatínek rapovat přímo na sále

Malé lásky
V Malých láskách nebudou opět chybět chvilky napětí a štěstí. U středečního dílu se ale navíc i pobavíte. Maminku Evu (25) bude doprovázet přítel Dalibor (27), který má zálibu v rapování. A také to celému národu předvede. Bude z něho padat jeden rým za druhým a Eva z toho málem porodí. Jak dopadne příběh Dalibora z dětského domova a Evy, kterým se má narodit už třetí miminko?

Už ve středu se v dokureality Malé lásky bude rapovat ve velkém. Mladý pár Dalibor (27) a Eva (25) přivedou na svět svého již třetího potomka. Dalibor vyrůstal v dětském domově a hned, jak to bylo možné, odešel k Evě. První dítě přišlo velmi záhy, ale jak se k němu postavit, věděl okamžitě: „První dítě bylo velké zděšení, co budeme dělat. Ale kvůli tomu, že jsem byl v tom děcáku, tak jsem věděl, že ho nikdy neopustím.“

Budoucí tatínek během čekání na příchod dcery Mii pobaví diváky neustálým skládáním nových a nových rýmů. Méně nadšená však byla jeho partnerka, která se ho snažila přesvědčit, aby přestal a už ji nerozčiloval. „Ty jsi magor, tobě už hrabe. Už ať si ji odvezeme domů,“ popichovala Dalibora Eva.

Dalibor složí několik perliček. Jednou z nich je třeba tento nezapomenutelný rým: „Už se to blíží, už je to tady, pět ráno, nevím si rady. Balím ti tašku, volám sanitku, jedeme spolu. Nestihl jsem si vzít buřta ani kolu,“ rapuje Dalibor a jeho žena jen bezmocně koulí očima.

Středeční díl Malých lásek startuje ve 21.35 na TV Nova.

Související články

Další články