Když FattyPillow vyrukoval s fotkou, kde se objímá se sexy blondýnkou, oči všech se začaly upínat nejenom na samotnou dívku, ale i na Sáru Holanovou.

Známý youtuber se totiž se svou bývalkou nerozešel zrovna v dobrém a dlouhou dobu na sebe pálili ostrými náboji. Nelítostnou nenávist už ale vzala voda a z Fattyho a Sáry jsou teď kamarádi.

„Každý už jsme se vydali jiným směrem. Přeju mu to a jsem ráda, že je spokojený. Jen by se v tom lidé nemuseli tolik rýpat. Vím, co to dělalo s naším vztahem,“ svěřila nám Sára s tím, že z nového románku svého expřítele se jí vrásky na čele rozhodně nedělají.

Holanová mu románek přeje, protože si sama našla nového přítele, který už by podle špitání kamarádů neměl oblékat velikost XXXL. „Jsem samozřejmě zamilovaná, právě rekonstruujeme byt. Není to nikdo známý ani model, prostě normální kluk z Prahy,“ řekla milovnice zvířat.

Ačkoliv Fatty o Sáře po krachu vztahu vůbec nemluví, věříme, že nenávist je už vážně minulostí. Zvlášť nyní, když jsou oba šťastně zamilovaní, by se všechny staré rány mohly nadobro zahojit!