Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

To nevydýcháte: Čtyřicítka za rohem, ale Andrea Verešová má stále výstavní postavičku!

Verešová je pořád mimořádně sexy.
+ Dalších 37 fotografií
Andrea Verešová (37) je známá provokatérka. Moc dobře ví, že má co nabídnout, a tak se čas od času nestydí kousíček poodhalit. Slovenská modelka opět dokázala, že i když má čtyřicítku téměř na krku, tělíčko má stále výstavní.

Slovenská modelka Andrea Verešová hravě strčí do kapsy o deset let mladší děvčata. Jde znát, že na své postavičce maká dnem a téměř i nocí, aby se nemusela za svoje tělo stydět.

Taková situace sice u Verešové nikdy nenastala, ale co není, může být. Proto chodí Andrea pravidelně cvičit a pohledem na své božské tělo čas od času obdaří fanoušky. Třeba jako dnes, kdy v titěrném prádélku přeje k Valentýnu. „Happy Valentine! #nebojmesabyt­samesebou #nebojmesabytsexi #jekrasnebytženou,“ napsala Verešová na Instagram.

Daniel Volopich musí být na Verešovou velice pyšný. A taky by měl být na pozoru a střežit si ji jako oko v hlavě. Verešová je totiž žádané zboží!

Mohlo by vás zajímat

Další články