Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To nevychytala! Matka se v omluvence učiteli nešťastně přepsala, další den se pořádně styděla!

Tak tohle se nepovedlo!
Zdroj: profimedia.cz
Tohle maminka malého chlapce pořádně nevychytala! Chtěla jen omluvit svého syna ze školy, a tak poslala učiteli e-mail. Jenže si ho pořádně nezkontrolovala. Jinak by si všimla, že ji zradila automatická oprava textu. A skandál byl na světě!

Angela Kovacs je velmi starostlivá matka a záleží jí na tom, aby její syn Louis byl vzorný a měl výborný prospěch. A tak by nikdy nedopustila, aby měl nějaké neomluvené hodiny. Jednou byl její syn u zubaře a dostal silnou alergickou reakci na antihistaminika. Matka se ho rozhodla omluvit u učitele a poslala mu e-mail. Jenže to se jí vzápětí pořádně vymstilo.

„Zdravím. Chci vám dát vědět, že Louisovi včera trhali zuby a má nějakou silně alergickou reakci. Já mu ho honím, protože o něj musím pečovat a dávat na něj pozor. Doufejme, že zítra už bude v pohodě. Děkuji,“ napsala v e-mailu. Jenže automatická oprava v počítači jí jedno slovo změnila, a tak z toho vznikl pořádný trapas! Angela si toho bohužel nevšimla.

Učitelé jsou ale poctiví, takže si chyby pan učitel samozřejmě všiml a Angelu na ni upozornil. Když si uvědomila, co se vlastně stalo, zrudla až za ušima a na svůj obrovský trapas snad do smrti nezapomene! Naštěstí se tomu i pan učitel pořádně zasmál a nedělal z toho žádné drama.

Související články

Další články