Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

To nepochopíte: Homofob Jarda z Prostřena se omluvil a s gayem Pepou jsou teď kámoši!

Jaroslav Vamberský a Josef Fiala
Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Další 4 fotografie
Urazil ho tak, že být Josef Fiala prudší povaha, dojde k bitce. Jaroslav Vamberský v aktuálním týdnu amatérského kuchtění na Primě přiznal, že ještě nikdy nebyl nablízku gayovi a bylo mu z něj špatně od žaludku. „Je to choroba a proti přírodě. Vadí mi, že jsem vedle něj seděl,“ předváděl prvotřídní homofobii týpek zabývající se výškovými pracemi. Mezi pány se ale paradoxně postupem času rozvinulo poměrně hluboké přátelství!

Že je nemožné skamarádit se s člověkem, který vás má za prašivého tvora, jenž by neměl vůbec existovat? Ale kdeže, zázraky se dějí!

„Nevím, jestli to hrál. S Jardou se ale dodnes vídáme a voláme si. Chodíme spolu i na pivko. Za všechno se mi omluvil a řekl mi, že obdivuje, jak jsem to zvládl,“ prozradil eXtra.cz Josef Fiala, který žije osmnáct let v partnerském vztahu s mužem.

„Vídáme se dohromady i s Monikou (pondělní slovenská účastnice – pozn. red.). Buď jsme u ní doma na jídle, nebo jdeme někam ven. Ale není to zase tak často, Jarda je kvůli práci hodně v zahraničí,“ přidal Fiala.

Ten pracuje jako pomocná síla v kuchyni, za jeho účinkování v Prostřenu ho v práci pochválili. „A také mi chodí hrozně moc povzbuzujících zpráv od lidí, kterým se nelíbilo Jardovo chování. Ani jedna negativní zpráva nedorazila,“ dodal Pepa.

Jak je vidět, příklady táhnou a Jarda, který do té doby „teplouše“ nepoznal, nyní vidí, že gayové jsou normální lidé a ne podivní úchyláci, jak si doteď myslel…

Související články

Další články