Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

To nepochopíte: Džambule Bartošová zase utekla z léčení! Proč to udělala? A proč se vrátila zpět?

Iveta si údajně vytrhala stehy.
Zdroj: Zdeněk Macura

Nepoučitelná, nezachranitelná, není jí rady ani pomoci. Iveta Bartošová (47) už zase zdrhá z nemocnice, kde by jí měli pomoct. Včera vytočený Rychtář (55) tvrdil, že Ivetu v Bohnicích nutili podepsat papíry, dle kterých bude na léčení nedobrovolně, a dnes ji už zase převážejí jinam.

Ne proto, že by jí v jiné nemocnici bylo lépe, ale aby ji tam nedrželi příliš dlouho a nechtěli jí třeba pomoct. Podle dosud ještě nepotvrzených informací si Iveta rozškrábala stehy po nedávné operaci vředu, aby ji museli z Bohnic odvézt. Mezi novináři se totiž šíří zvěsti, že Ivetu varovaly tamní pacientky na nařízenou léčbu.

Pokud lékař vznese požadavek o nařízené léčbě, soud musí do 24 hodin rozhodnout o jejím potvrzení a pacienta tak mohou držet proti jeho vůli na léčení třeba i rok. A v případě Ivety víme, že by žádný soudce asi neváhal a odmašťovnu jí dal příkazem. Jediný, kdo si neuvědomuje, že je to pro její dobro, je opět jen ona. Naštěstí ale zasáhl Josef Rychtář a Ivetu dovezl zpět do Bohnic a nyní s personálem řeší další papírování. Jak na houpačce…

Související články

Další články