Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

To není normální! Lidé kritizují Báru z Výměny, že její skoro čtyřletý syn chodí na nočník

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z Plzně, Báru (32), Marka (44) a Jiřího (3). Na druhé straně jsme se seznámili s Helenou (45), Jakubem (28), Hanou (8) a Veronikou (8), kteří žijí v Doksech. Na první pohled se mohlo zdát, že tato Výměna manželek proběhla v klidu. Dohra celého dílu ale byla pro rodinu Báry a Marka velmi znepokojující. Bára je přesvědčená o tom, že náhradní matka Helena podávala jejím tříletému synovi Jiříkovi projímadlo. Diváci zase řeší, že není normální, aby skoro čtyřleté dítě chodilo na nočník.

Rodina Báry a Marka z Plzně se do Výměny manželek přihlásila společně, protože se Bára domnívala, že její přítel Marek má problémy ve vztahu s jejím synem Jiřím. Delší dobu se neviděli kvůli tomu, že Marek byl ve výkonu trestu za prohřešky z mládí.

U druhé rodiny byla hlavním důvodem účasti v pořadu touha Jakuba více se sblížit s Heleninými dětmi. Helena s Jakubem žili ve vskutku podivném vztahu. V domě totiž bydlel Helenin nový přítel Jakub a ještě stále manžel, který se se svým sokem musíel potkávat několikrát denně. Po Výměně se ale v rodině leccos změnilo

Helena Báře taktně vyčetla, že jí nepřijde v pořádku, aby téměř čtyřletý chlapec chodil ve svém věku ještě na nočník. Samotná Bára přiznala, že je to skutečně problém. "Teď už opravdu chodí sám na ten záchod. Nepodceňuj ho," dodala Helena. a diváci jí dali za pravdu.

"Aby téměř čtyřleté dítě chodilo na nočník, to mi nepřijde vůbec normální," zní jeden z komentářů na sociálních sítích. Po příjezdu domů ale na maminku Báru čekala studená sprcha.

Syn Jiří ji přijal zcela chladně a nejevil o matku zájem, což Báru dohnalo k slzám. Následně přišla další rána. Bára zjistila, že Helena podávala Jiřímu projímadlo. "Nočník mu vzali za předpokladu, že se vykadí do záchodu. On to ale neudělal a ona lhala. Našla jsem tady doma projímadlo, což mi opravdu hodně vadilo, protože synovi podávala projímadlo a on se v restauraci třikrát pokadil," dodala zklamaná Bára.

Související články

Další články