Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To není možné! Žena porodila dítě, které vypadalo úplně jako mimozemšťan

Zdroj: cull.de

Podivná událost se stala v Německu, a přestože se stala v 18. století, stále nad ní zůstává rozum stát. Osmadvacetileté ženě se narodilo dítě, které nepřipomínalo člověka, ale spíše mimozemského tvora. Dítě je natolik zvláštní, že ani nedošlo k jeho pohřbení a dodnes je vystaveno v jednom z německých muzeí.

Lékař Gottlieb Friderici, který vedl pitvu malého tvora, se studování mrtvého tělíčka věnoval velmi důkladně. K dispozici tak nemáme klasickou pitevní zprávu o pár slovech, ale celý spis o více než 30 stranách. Počet deformací, jimž bylo tělíčko vystaveno, je enormní. Obrovská hlava, tenké dlouhé ruce, nohy pouze z jedné kosti, žádné pohlavní orgány, žádný nos… To je jen krátký výčet toho, čím vším je tvor od běžného novorozence odlišný.

Zvláštností přitom je, že žena před tímto monstrem přivedla na svět tři naprosto zdravé děti. Narozením tohoto dítěte se rozpoutaly spekulace o tom, jestli naši planetu v 18. století nenavštívili mimozemšťané. Podle lékařů jde však pouze o vzácnou chorobu zvanou Robertsův syndrom. Čemu věříte vy?

Související články

Další články