Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To není Maléř z Ulice, ale Alan z Dva a půl chlapa: Jsou si neuvěřitelně podobní!

Zdroj: repro TV Nova, archiv, Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Neskutečná podoba
Rozvedený trouba, jenom chiropraktik, ne lékař a bezdomovec, kterého vzal na milost bohatý bratr. Tím vším byl Alan Harper ze seriálu Dva a půl chlapa, stále se ale mohl chlubit bujnou kšticí. Jenomže jeho představitel Jon Cryer (53) o vlasy dávno přišel. A čím je starší, stále se víc podobá Martinu Maléřovi z Ulice!

Kdybyste jednoho z nich potkali na ulici, museli byste dlouho přemýšlet, na koho jste vlastně narazili. Jon Cryer alias Alan z Dva a půl chlapa a Tomáš Dastlík, představitel MaléřeUlice, totiž vypadají jako bratři!

Ještě předtím, než legendární seriál kvůli alkoholismu a drogovým deliktům Charlieho Sheena (53) museli utnout, si ale podobní nebyli. Málokdo měl tehdy totiž tušení, že Cryer nemá ve skutečnosti vlasy. Ty mu začaly řídnout už během natáčení, s problémem si ale poradily maskérky.

„Za mýmy vlasy stálo několik talentovaných profesionálů. Ti vždy vytvořili co nejvíc z mých asi čtyř vlasů. Bylo to vážně úžasné. Nenosil jsem příčesek nebo něco podobného, šlo o dlouhý proces, který začínal něčím podobným krému na boty,“ vysvětloval před lety se smíchem seriálový Alan.

V jiných rolích ani osobním životě však Jon Cryer falešné vlasy nepoužívá. Ubránit se tak pocitu, že nám s Dastlíkem z Ulice něco utajili, je tak dost těžké. Že jde ale o dílo úsměvné náhody, snad ani nemusíme dodávat. Podívejte se v galerii, jak teď Alan z Dva a půl chlapa vypadá!

Související články

Další články