V nové komedii, která sklízí skvělé ohlasy, překvapí Craig blonďatým přelivem. Ten si herec sám vymyslel a vyrobil. „Prostě jsem došel do drogerie, koupil si peroxid a odbarvil jsem se. Pak jsem se šel ukázat vizážistům na plac,“ vypráví Craig.

Z komediálního výkonu Daniela Craiga jsou první ohlasy na film nadšené, říká se, že si roli opravdu vychutnal a ukradl si film pro sebe. Ve filmu dále hrají Channing Tatum, Adam Driver, Katie Holmes, Hilary Swank, Seth MacFarlane nebo Katherine Waterston.

Film doprovázejí skvělé ohlasy a kritiky, renomovaná média jako Variety, Empire, The Guardian nebo The Hollywood Reporter nešetří chválou, výbornými známkami a hovoří o vynikající a zábavné komedii.

A o co ve filmu jde? Bratři Loganovi žijí v úplném zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a loserů, která na jejich jméně sedí už téměř sto let. Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Říká se, že bratři Loganovi jsou idioti.

Jimmy Logan se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe. To je slušná suma peněz, a proto potřebuje do party svého bráchu s jednou rukou, musí dostat z vězení místního odborníka na loupeže všeho druhu, odborníka na počítače a všechny ty internety a další pomocníky.

Vypadá to jako naprosto šílený nápad, ale výhodou natvrdlých lupičů je, že si všichni myslí, že jsou natvrdlí. „Nikdo z nich se neobléká dobře, nemají hezké věci, nemají peníze ani jakoukoliv techniku, kromě provázku a gumičky do vlasů,“ popisuje Loganovy parťáky režisér Steven Soderbergh.

Slavný Oscarový režisér má dar dát pro své filmy dohromady skvělé obsazení, a to platí i pro Loganovy parťáky. V hlavních rolích se představí Channing Tatum a Adam Driver jako bratři Loganovi a Daniel Craig v blonďatém vydání jako podivný odborník na loupeže. Premiéra filmu byla 31. srpna 2017.