Byla obézní a špatně se jí chodilo. Už totiž nezvládala malé úkoly, které jsou pro normálního člověka jednoduché. Dělalo jí problém i vynášet odpadky. Začala mít strach o svoje zdraví, tak se rozhodla, že se sebou musí něco udělat.

Nejdříve se vydala na operaci žaludku, aby se jí lépe hublo. Potom úplně změnila svůj životní styl. Začala zdravě jíst, cvičit a formovat si svoji postavu. „Už jsem úplně změnila svůj životní styl, cvičím a zdravě jím. Mám 33 týdnů po abdominoplastice,“ řekla Simone.

Nakonec se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 92 kilogramů a stal se z ní úplně nový člověk. Jedla menší porce, hýbala se a celkově se tak zlepšil její vzhled. Chtěla vypadat, ale i cítit se lépe. A povedlo se jí to.

Protože měla na břiše převislou kůži, podstoupila zákrok, kde jí lékaři kůži odstranili. Dokonce se potom na Instagramu ukázala před a po zákroku. A výsledek je ohromující. „Kůži jsem si nechala odstranit na břiše i stehnech,“ řekla.

Na svém Instagramu teď sdílí mnoho okouzlujících selfie. Blondýnka na nich vyzařuje sebevědomím a je vidět, že jí úbytek váhy prospěl. „Lidské tělo je neuvěřitelné, byla jsem svědkem obrovské změny,“ vysvětlila. Na jejím Instagramu už ji sleduje 136 tisíc fanoušků.