Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

To nejsou ruce pana premiéra: Víme, s kým Monika Babišová dováděla v moři

+ Dalších 16 fotografií
dovolená
Už několik dnů veřejnost řeší, s kým trávila dovolenou u moře Monika Babišová (45). Někteří voliči si všimli, že ruce, které Moniku objímají, nepatří panu premiérovi. Facebook zaplavily divoké spekulace. Kdo jsou muži po boku Moniky Babišové? Redaktoři eXtra.cz to zjistili.

Na Facebooku a Instagramu se objevily snímky, na kterých Monika Babišová (45) dovádí ve společnosti sympatických vousáčů. A veřejnost hned začala řešit, zda Andrej Babiš ví, s kým se Monika tak skvěle bavila. Premiér to ale ví a je v klidu.

Prvním mužem, se kterým si Monika užila parádní dovolenou, je florista a designér Ivan Šablatúra. V podstatě patří mezi okruh rodinných známých a s Monikou ho pojí dlouholeté přátelství – psali jsme ZDE.

Voliče a fanoušky Andreje Babiše nejvíce zaujala fotografie, na které se premiérova manželka koupe v moři s usměvavou brunetkou a dalším vousatým chlapíkem. Některé hlasy mají jasno, že je to opět florista Šablatúra. Ale není tomu tak. Ivan Šablatúra má mohutný plnovous, tento muž má spíše pěstěné několikadenní strniště.

Brunetkou na snímku je bývalá modelka a podnikatelka Zuzana Augustín Poláčková, která je blízkou kámoškou Moniky Babišové. A kdo je opálený pohodář? Je to podnikatel a dobrý kamarád Moniky Babišové Michal Král. I ten se zná s premiérem osobně, setkali se například na farmě Čapí hnízdo při akci pro veřejnost. Na snímky se můžete podívat do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články