Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

To nejsou písečné duny: Královna mužských pohledů Dagmar Patrasová šla v 65 letech do plavek

Dagmar Patrasová šla v 65 letech do plavek
Zdroj: se souhlasem D. Patrasové, koláž extra.cz
+ Další fotografie
ODVAHA

Zatímco Felix Slováček (78) se v Česku přiznává, že své exmilence Lucii sliboval dítě a rozvod jen v opilosti, někdejší erotický symbol Dagmar Patrasová (65) na svého odkopnutého manžela nemyslí. Utekla za hranice k oceánu a provokuje Španěly.

Dagmar Patrasová na Slováčka nečeká

Kdekdo by čekal, že Dagmar Patrasová nyní bude doma smejčit, vyvářet a zkrášlovat se kvůli variantě, že by se k ní náhodou mohl vrátit vrtošivý manžel Felix Slováček, Dáda takhle ale určitě nepřemýšlí.

„Už nikdy se to mezi námi nemůže vrátit do období před sedmi lety,“ řekla nám před časem. A nyní jsme získali její aktuální snímky od Atlantského oceánu.

Co ukázala Španělům

„Jsem v pohodě, právě relaxuji na nádherné pláži u Atlantiku ve výborné společnosti. S kamarádkami se sluníme, chodíme na procházky, dáváme si skvělé španělské jídlo. Je nám fantasticky,“ pochvaluje si pro eXtra.cz Dagmar.

Ta i v 65 letech umí vzbudit rozruch, takže nepřekvapí, že minimálně kvůli jejímu naditému hornímu dílu plavek se otočí nejeden místní. „Španělé se tu na Dádu dost výrazně soustředí, však jí to sluší,“ směje se její kamarádka, v Česku a ve Španělsku působící lékařka Ivana Němečková, která nám snímky poslala.

Vrátí se k manželovi?

Dáda má sice s manželem v Praze vilu a taky zvířectvo, ale do jejího návratu do všedních dnů se nic závratného nestane. „O dům a domácí mazlíčky je dobře postaráno, takže i po této stránce jsem v klidu,“ vysvětlila nám Patrasová. A když jsme se jí zeptali, jestli je tedy šance, že se k sobě s Felixem vrátí, nonšalantně nás odbyla.

„Co bude dál? To už nechte na nás,“ dodala záhadně, ale se smíchem dobře naladěná zpěvačka a herečka.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy