Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

To nejhorší z Výměny manželek 2019: Týrané děti, příšerná špína, pití a prostituce

Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
výběr
První epizoda Výměny manželek byla odvysílána v roce 2005 a diváci tehdy v reality show sledovali, jak dokáží ženy přežít 10 dní v rodinách, které fungují úplně jinak než ty jejich. Pořad se postupem času začal měnit, a to především díky vysoké finanční odměně, která k přihlášení přiměla osoby, které by se svým životním stylem rozhodně chlubit neměly. Letošní řada divákům nabídla to nejhorší, i když si mnozí mysleli, že vrcholu odpornosti kdysi dosáhla špindíra Věra.

Týrané děti, psychická zhroucení, neléčené nemoci, špína, krádeže, drogy, prostituce, finanční krize, množení psů, domácí násilí či absence základních domácích spotřebičů. Výměna manželek 2019 nabídla divákům podívanou, která mnohdy zahrála na jejich city a nervy. Tento výběr vám ukáže to nejhorší.

Bezcitná tyranka Aneta

Nepochybně naprosto nezapomenutelnou účastnicí Výměny se stala Aneta, která žila se svým manželem, jeho synem a deseti zvířaty v garsonce. Byt páchl močí, sama Aneta se v náhradní rodině nesprchovala a Lucii, která se místo ní starala o rodinu, velmi překvapilo, že osmiletý Dominik musí za trest klečet na dřevěné podložce s otočnými vruby. Aneta byla označena za bezcitnou špindíru a obviněním z týrání nevlastního syna se jen vysmála.

Placená společnice Kristýna

Na obrazovkách na diváky silným dojmem zapůsobila i Kristýna, která se po dobu natáčení tvářila jako týraná. Po odvysílání jejího dílu se ale ukázalo, že se na sociálních sítích za peníze nabízela mužům, množila psy bez průkazu původu a vydělávala na nich a podle osob z jejího okolí dokonce nepohrdla ani drogami. Na internetu se chlubila tím, že spala se spoustou zadaných mužů, kteří jí za její služby ochotně zaplatili.

Krkavčí matka Monika

Jen málokdo dokázal sledovat tento díl pořadu bez slz v očích. Monika žila s Tomášem, děti nevodila ven, krmila je chemickými polotovary a co hůř, zanedbávala je. Zatímco sedmiletý Dominik se před nevlastním tátou schovával pod postel, spal na zemi a během natáčení se psychicky zhroutil, dvouletý Pepík měl údajně neléčitelný atopický ekzém, který se náhradní matce podařilo během týdne zlepšit. Po pořadu se Monika s Tomášem rozešla, zda se ale jejím dětem daří lépe, je otázkou.

Opilá sedminásobná matka Emílie

Emílie je matkou sedmi dětí a z Výměny manželek nevyšla dvakrát dobře. Péči o domácnost vůbec nezvládala a podle výpovědí svého muže se dětem nevěnovala. Jakožto nezaměstnaný člověk svůj čas trávila na telefonu a dokonce dost často a bez míry popíjela alkohol. S dětmi se navíc odmítala odstěhovat z malého bytu, vedle kterého pro ně nebyla ani šance jakéhokoliv sportovního vyžití a v němž spaly na shnilých postelích.

Nečistotná Zdena

Ve Zdenině domácnosti chyběly veškeré čistící prostředky, základní suroviny na vaření, tekla pračka, zkrátka katastrofa. Náhradní manželka Lenka musela vynaložit nejen spoustu snahy na úklid, ale i peněz na nákup chybějících věcí. Ačkoliv se mohlo zdát, že vrcholem celého natáčení je patnáctiletý zlodějíček, který krade svým rodičům, opak byl pravdou. Lenka si totiž jako odměnu za svou snahu z naprosto neudržovaného a znečištěného bytu, jehož obyvatelům hygiena nic moc neříkala, odnesla vši.

Související články

Další články