Na konci roku Mike Pán zaujal na populárním kanálu YouTube videoklipem nazvaným Pohoda, který zhlédlo na 2 miliony uživatelů. Teď se chystal přijít s naprostou novinkou, která měla představit novou kolekci oblečení. Jenže ještě před oficiálním startem písně s názvem Pohodovej rybář se skladba objevila na profilu Vojnara. „Zatím se k tomu nebudu vyjadřovat, chystáme určité kroky,“ řekl nám tajemně Mike Pán a naznačil, že na Vojnara nejspíš bude podávat žalobu. Mohlo by totiž jít o krádež.

Redakce eXtra.cz oslovila Vojnara, který se k celé věci staví s úsměvem. „Nevím, jak se to na mém Facebooku ocitlo. Asi to tam dal někdo z padesáti administrátorů mého profilu. Opravdu nevím, jak se tohle stalo,“ usmíval se moderátor, který prý o ničem neví.

Mezi oběma pány to dlouhodobě vře. Vojnar si ve svých videích, které pravidelně „postuje“ na svém profilu, z mladého podnikatele dělá legraci, Mike Pán, který proslul podáváním žalob a největším právním vědomím v zemi, o Vojnarovi naopak tvrdí, že neví, o koho jde. Je evidentní, že mezi nimi to chvíli ještě bude jiskřit, než je to nejspíš časem přestane bavit, nebo začnou létat hojně žaloby.