Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Policie hledá exhibicionistu z metra, označuje ho za „honimíra“! Žena ho u toho natočila: VIDEO

Policie České republiky si zřejmě plete vlastní zpravodajství s humornými sloupky. Muži zákona momentálně pátrají po muži, který se ukájel v pražském metru před ženou. Ve svém hlášení ho označují jako "honimíra", což je podle nás naprosto nevhodné.

Nezvykle pojaté hlášení se v pátek objevilo na webových stránkách Policie České republiky. Prosí v něm veřejnost o pomoc v pátrání po muži, který na lince metra C obtěžoval spolucestující. Měl se před ní ukájet, a když chtěla vystoupit, prý se ji chystal pronásledovat.

Žena ho však šikovně dokázala přelstít a odjela do další stanice, navíc se jí podařilo zvrhlíka natočit. Tam celý incident nahlásila policii.

Ve zprávě policie zvrhlíka označuje pejorativně „honimír“. Nepopíráme, že může jít o nebezpečného člověka a je nutné ho dopadnout. V žádném případě se ho ani nezastáváme. Je však na pováženou, zda se mají podobné výrazy objevovat v oficiálních policejních prohlášeních. Podle nás určitě ne a jsme přesvědčeni, že nejsme sami.

„V tuto chvíli prosí policisté o pomoc širokou veřejnost. Pokud muže na videozáznamech poznáváte, víte, kde bydlí nebo se pohybuje, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ stojí závěrem v hlášení mluvčího policie Tomáše Hulana.

Související články

Další články