Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Z Novotného a Matáska jsou akvabely!

Sluší jim to, že?
David Matásek a jeho herecký kolega David Novotný se toho nebojí! Jako kamarádi a bývalí hráči vodního póla v nové komedii Manžel na hodinu se pustí do pro chlapy nevídaného koníčku - stanou se z nich akvabely! I když mají jejich těla do smyslných křivek jejich ženských kolegyň daleko, s o to větší vervou se vrhli do trénování před veřejným představením. A to bude pro malé město Nymburk šokujícím zážitkem.

Nebudou to ale jen Matásek s Novotným, kteří v novém filmu o Vánocích v kinech zazáří. Spolu s nimi se 22. prosince na plátně objeví také další hvězdy Bolek Polívka, Eva Holubová, Zuzana Norisová, Simona Babčáková, Lukáš Latinák a další. Kdo všechno ještě ve filmu ukáže své tělo?

Manžel na hodinu jako volné pokračování mimořádně úspěšné české komedie a diváckého hitu z roku 2014 sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé – Milana (Bolek Polívka), Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák).

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se ji už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí v cestě. Tedy kromě jedné malé „drobnosti“ – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studénková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést!

Mohlo by vás zajímat

Další články