Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Z dcery herce Jiřího Langmajera vyrostla pořádná kočka

Je Tereza svému otci podobná?
+ Další 2 fotografie
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Co je na tom pravdy u dcery herce Jiřího Langmajera Terezy? Má stejný sex-appeal jako její tatínek? Jen se sami podívejte, co z ní vyrostlo za krásku.

„Langoš“ nikdy své dvě dcery do společnosti nebral, ale teď už je to jiné. Obě holky o sobě rozhodují samy, a tak jedna z nich vyrazila podpořit tatínka při premiéře komediální hry Ani za milion! Krásná Tereza ale nepřišla sama. Do divadla vzala i svého přítele, se kterým si její táta podle úsměvů skvěle rozuměl.

Tereza si vzala na sebe přiléhavé úpletové šaty, které obepínaly její štíhlé křivky, a strhávala tím na sebe pozornost. Ale jestli byste v obličeji hledali znatelnou podobu s jejím tátou, tak to skoro marně. Je vidět, že je spíš po mamince, z Jirky má pramálo.

Sice na mladé Langmajerové bylo vidět, že jí společnost a pozornost fotografů dělají dobře, ale i přesto se prý nechce vydat na dráhu herečky a jít v tátových šlépějích. Což je škoda, svým půvabem by si určitě zajistila mnoho fanoušků…

Mohlo by vás zajímat

Další články