Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Takhle vypadá dokonalá žena podle mužů a žen. A co takhle dokonalý chlap?!

Vidíte? Chlapi mají rádi ženy s křivkami!

Pokládali jste si někdy otázku, jak asi vypadá dokonalé ženské tělo? A jak se liší popis dokonalé ženy od mužů a od žen? Značka spodního prádla Bluebella se to rozhodla zjistit a provedla velmi rozsáhlý průzkum u svých zákazníků. Muži a ženy měli složit dokonalou osobu z částí různých celebrit a tohle jim vyšlo.

Možná bude pro ženy překvapením, že muži mají rádi dámy trochu s většími tvary, než je jejich představa. U dokonalých pánů zase tolik překvapení není. Všichni chtějí mít pekáče na břichu!

Dokonalá žena podle mužů

Podle všeho mají muži rádi poněkud korpulentnější dámy s křivkami. Líbí se jim totiž prsa Kim Kardashian a boky Kelly Brook, což jsou obě dámy, které se dost vymykají běžným modelkám v časopisech.

Jako nejhezčí zvolili vlasy Scarlett Johansson, tvář Megan Fox nebo nohy modelky Rosie Huntington-Whiteley.

Dokonalá žena podle žen

Ženy tvrdí, že dokonalá dáma by měla mít poněkud menší křivky. Což znamená prsa Jennifer Aniston, u které si žádných prsou ani pořádně nevšimnete, a boky Emmy Watson, která vlastně žádné boky pořádně také nemá. Břicho by měla mít stejné jako Gwyneth Paltrow, nohy jako Elle Macpherson a vlasy jako vévodkyně z Cambridge. A tvář? Modelka Cara Delevingne ji má prý nejhezčí.

A jak by měl vypadat dokonalý muž? Tady se také představa žen a mužů dost liší.

Dokonalý muž podle žen

Dokonalý muž by měl mít vlasy Harryho Stylese ze skupiny One Direction, vousatě temnou tvář Jamieho Dornana, svalnaté tělo Davida Gandyho, bicepsy Brada Pitta a nohy Davida Beckhama.

Dokonalý muž podle mužů

Dokonalý chlap by měl mít vlasy Brada Pitta, tvář Davida Beckhama, tělo Ryana Goslinga, svaly Hugha Jackmana a nohy Franka Lamparda.

Takže vlastně zase tolik rozdílů v představě o dokonalém muži nejsou. Všichni by měli mít na břiše pekáče.

Související články

Další články