Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To musíte vidět: Takhle to dopadne, když v Brně natočí vlastní verzi Kanceláře Blaník!

V Brně vznikl nový politickosatirický seriál, který míří hlavně na fanoušky Kanceláře Blaník, příběhu o české politice a lobbingu. V moravské metropoli zřejmě nechtěli zůstat pozadu a vyrobili si vlastního pana Libora. No, co si budeme povídat, nijak přehnaně originální to není. Vlastně je to špatné i na Brno.

Rychlé střihy, detaily, trhané záběry. V hlavní roli nadávající lobbista Libor. Místo Lenky sekretářka Sonička, jeho „zlatý poklad“. A Žížala chybí úplně!

Jenom škoda, že jim ty herecké výkony nejde ani trochu věřit. Zatímco nad upoceným Tondou Blaníkem se člověk pobaví a tu nemorálnost do morku kostí mu věří, nad brněnským ulízaným Liborem visí otazník.

Hlášky jsou občas trochu vynucené, při řvaní do telefonu tlačí až moc na pilu a ty vtípky? A co víc, Libor nešel ani „kadit“ a nechtěl kafe. Tak to už je vrchol.

Tvůrci videí slibují pokračování. I když, kdo ví, možná se příště zlepší. Od Brna nemůžeme očekávat žádné zázraky na první dobrou:-)

Víte, kdo je brněnský Libor a Sonička? Co mají tihle dva za lubem? Pište nám do redakce na e-mail redakce@extra.cz

Související články

Další články