Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Podívejte se na věrnou kopii Kim Kardashian, od které je k nerozeznání!

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Pokud milujete Kim Kardashian (37) a její gigantické pozadí, tak tohle je něco pro vás! Jelena Karleuša (39) je věrnou kopií téhle hollywoodské celebrity, a dokonce se spekuluje o tom, že podstupuje zcela identické plastické operace jako Kim. Líbí se vám?

Jelena Karleuša (39) je původem ze Srbska a má dobře rozjetou kariéru. Je již několik let populární popovou zpěvačkou, kterou jen tak nepřehlédnete. Jí to ale zřejmě nestačilo a postupně se začala transformovat do celebrity světového kalibru Kim Kardashian

I když svou kariéru odstartovala poměrně brzy, a to v roce 1995, vždy byla bizarní a snažila se nejít s davem. V roce 2015 se do toho opřela naplno a začala kopírovat Kim Kardashian nejen v plastických operacích, ale také v líčení, oblékání a dokonce i vystupování.

Daří se jí to dodnes a lidé ji milují. Na sociálních sítích si vybudovala početnou komunitu, která přesáhla už více než jeden a půl milionu sledujících. A dokonce ani to, že je kopírka, lidem nevadí, právě naopak, tvrdí, že Jelena je jako dvojče Kim Kardashian.

Související články

Další články