Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Plastiková dvojčata Barbie a Kena předváděla na pláži nechutné divadýlko!

Docela nechutné divadýlko.
+ Další 3 fotografie
Pokud nejste ničím zajímaví, nic neumíte a v ničem nevyčníváte, tak si nechte udělat tuny plastik, vyberte si nějakou postavičku, které chcete být co nejvíce podobní, a "úspěch" máte zaručen. Alespoň tímhle pravidlem se řídí ztroskotané hvězdy, které se snaží co nejvíce vypadat jako postavičky Barbie a Ken.

Čtyřicetiletá vyžilá modelka Angelique Frenchy Morgan a její kamarádi Justin Jedic a Mauricio Galdi, kteří se normálním lidem už moc nepodobají, se nechali nafotit na pláži. Fotky jsou velmi obscénní, ale hlavně že splnily svůj účel, a to strhnout na sebe pozornost.

Nepříliš úspěšná televizní hvězdička se na sebe snaží upoutat pozornost neustále. Tahle povedená trojka má velmi zvláštní úchylku. Všichni prošli už desítkami plastických operací, a to jenom proto, aby se jejich vzhled přiblížil ikonám Barbie a Kena.

Když se na ně pozorně a zblízka podíváte, rozhodně není o co stát. O přirozené kráse nemůže být absolutně řeč a jejich těla, zjizvená tunami plastik, vypadají opravdu příšerně.

Takhle to dopadá, když lidé nemají světu co nabídnout a chtějí být viděni za každou cenu. Jejich trapné natřásání před zraky fotografů nezná mezí. Ale všichni tři jsou evidentně nadmíru spokojeni s výsledkem a pozornost si náramně užívají. Škoda že nejspíš netuší, že jsou středem zájmu jenom proto, jak moc bizarní jsou. Tihle nemají lidem co ukázat, protože ničím hodnotným neoplývají.

Ale tak některým to ke štěstí jaksi stačí.

Mohlo by vás zajímat

Další články