Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

To musíte vidět: Nahá baculka vylezla na náklaďák a rozvlnila svoje mocné křivky!

Velké překvapení zažili řidiči v americkém Houstonu. Rozjařená baculka se svlékla, vylezla na střechu náklaďáku a předvedla divoký taneček. Což bylo určitě docela vtipné, nebýt skutečnosti, že na dvě hodiny zastavila dopravu. Celá bizarní situace vznikla kvůli tomu, že žena narazila do jiného auta.

Jak odlákat pozornost od nehody, kterou jste způsobili? Podle téhle baculky bylo nejlepší řešení se svléknout, vylézt na střechu auta a odmítat slézt.

Na šílenou dálniční scénu upozornili další řidiči a na místo se hned vydali hasiči a policisté. To, co tam našli, překonalo veškeré jejich očekávání. Statná řidička tančila, křičela a vzdorovala všem zásahům. Na hasiče prý dokonce plivala a odmítala se obléct.

Nakonec se podařilo na náklaďák umístit žebřík a protestům navzdory ženě nasadili klepeta a odvezli k výslechu. Vzhledem k jejímu chování je možné, že spíš skončí na psychiatrii.

Související články

Další články