Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Mladík tajně hubl, když shodil 60 kilo, vrátil se domů a na mobil si nechal natočit reakci šokovaných rodičů!

Student Lucas Irwin (25) se trápil s velkou nadváhou. Byl často unavený, děvčata o něj také příliš neprojevovala zájem, tak se rozhodl, že se sebou něco udělá. Když se mu podařilo shodit 60 kilo, přijel po roce domů a svoji rodinu pořádně překvapil!

hubnutím začal Lucas v prosinci 2012 a své rodiče navštívil až po roce, kdy se jeho tělo totálně proměnilo. „Většinou jsem jezdil domů jednou dvakrát do roka. Vždy v létě a o Vánocích. Na loňské léto jsem si vymyslel nějakou výmluvu, abych nemusel přijet,“ řekl pro NBC „Today“ Lucas.

Mladík začal hubnout nejdřív tím, že změnil jídelníček. Jedl například tuňákový salát, kuřecí maso se salsou, mraženou zeleninu, fazole a rýži, krůtí maso se špenátem a vejci. Na sociální síti Reddit.com se svěřoval se svými zážitky při hubnutí. Denně spotřeboval maximálně 1350 kalorií. Když shodil 45 kilo, začal se víc pohybovat. „Chodil jsem pěšky do práce, což bylo asi 8 kilometrů.“

Z původních 136 kilogramů zhubl na 76 kilo! Tvrdá dřina se mu vyplatila. Když přijel na Vánoce k rodičům, způsobil jim obrovský šok. Celou reakci natáčel jeden z rodinných příslušníků na mobil.

Související články

Další články