Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

To musíte vidět! Mistr Karel Gott, Zlatý slavík a náš národní poklad, v roli komentátora fotbalu

Jestli si myslíte, že doménou Karla Gotta (74) je jen zpívání, okouzlování žen všech věkových kategorií a jeho pověstný kyčelní sexy pohyb, jste na omylu. Mistr včera předvedl, že skvěle rozumí i sportu.

Televize Prima Cool si pozvala Karla do studia Ligy mistrů, aby komentoval fotbalový zápas Plzeň – NK Maribor. Karel je totiž plzeňským rodákem a ve studiu předvedl, že se o fotbal zajímá a rozumí mu natolik, že ho ostatní komentátoři mohli jen chválit.

V rozhovoru pro Primu Cool pak přirovnával hraní fotbalu ke zpívání a jeho filozofické zamyšlení nad srdcařstvím v umění a ve sportu je příjemným osvěžením oproti tradičním hláškám sportovních komentátorů o štěstíčku, promarněných šancích, kanonýrech a benjamíncích a vedení Primy by rozhodně mělo zvážit, zda neposlat jeho ženu Ivanu (37) na mateřskou a do VIP zpráv raději umístit Mistra.

Mohlo by vás zajímat

Další články