Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To musíte vidět: Adela Banášová se předvedla ve svatebním a neuvěřitelně zkrásněla!

Moc jim to spolu sluší!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Adela Banášová všechny překvapila, když si svého kolegu Viktora Vinczeho vzala již v pátek místo plánové soboty. Jejich první obřad byl komorní a účastnila se ho jen hrstka přátel. Téměř nikdo z hostů o něm netušil. Včera proběhl již oficiální obřad, před který Adela předstoupila jako vdaná paní. Všichni se náramně bavili a svatbu si užili. Adela byla nádherná nevěsta.

Tato svatba patrně patří mezi nejsledovanější tohoto roku na Slovensku. Vdává se přeci lidmi oblíbená Adela Banášová a bere si svého kolegu Viktora Vinczeho, který na TV Markíza uvádí Televizní noviny.

Oficiální veselka se vším všudy se konala v sobotu v šestnáct hodin odpoledne. Pár se bral pod širým nebem a své sliby akorát zopakoval, protože první „ano“ si řekli v tichosti již v pátek.

Svatba se konala v romantickém kostele v Tomášově. Zúčastnilo se jí kolem stovky hostů včetně rodiny, přátel a hrstky celebrit, se kterými dvojice pracuje. Vše proběhlo v naprosté pohodě.

Hosté byli ubytováni v luxusních pokojích a jídla a alkoholu měli jistě dostatek. Na neděli mají podle informací Nového času připravenou i stylovou snídani.

Související články

Další články