Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

To musíte slyšet. Kapela Eddie Stoilow nazpívala speciální cover k romantickému hitu z Padesát odstínu šedi

Zdroj: youtube.com
Kapela Eddie Stoilow je rozhodně jednou z nejtalentovanějších kapel české hudební scény. Honza Žampa, zpěvák s nezaměnitelným hlasem, tentokrát ukázal i svou romantičtější polohu hlasu. Kluci si v rámci Evropa 2 Unplugged zazpívali jeden ze svých největších hitů Baby spojený se světovým mega hitem Love Me Like You Do od Ellie Goulding z filmu Padesát odstínů šedi.

Tahle skupina je doslova vesmírná raketa na českém hudebním poli Na kontě mají 4 řadová alba, nespočet hitů a jejich nadupané koncerty přitahují stále víc a víc fanoušků. Koncertovali se Simply Red, One Republic či Kosheen. Na tuzemské scéně spolupracovali s Davidem Kollerem, Orionem či Xindlem X. Aktuálně vydávají album Jupiter, které zaujme vynikajícím zvukem.

„Málokdo ví, že předlohou pro hlavní postavu filmu Padesát odstínu šedi byl slavný Dorian Gray od Oscara Wilda. Tímto coverem jsme zavzpomínali na hodiny literatury a dekadentní období středních škol. Už tehdy jsme tíhli k planetární geografii a k planetám jako Jupiter,“prozradil klávesák a kapelník.

Ve středu navíc kapela pouští do světa nový videoklip s Digital Fever Daylight Is Gone . V exkluzivní premiéře bude ke zhlédnutí od 17:00 na www.evropa2.cz.

Kdo by chtěl zažít v reálu ještě více romantiky a jejich songů, má možnost 12. 8. - 14. 8. na speciálním zamilovaném festivalu Léto lásky v Šiklandu.

Související články

Další články