Maká na sobě a za to mu rozhodně patří respekt. Změnil absolutně jídelníček a veškeré své stravovací návyky, ani na gauči si nedopřeje plechovku piva, jak byl zvyklý. „Když jsem se viděl v televizi, rozhodl jsem se, že s tím pupkem začnu něco dělat. Najal jsem si trenérku a pustil jsem se do boje s nadváhou,“ řekl eXtra.cz sympaťák Michal.

Od dubna se mu podařilo shodit necelých dvacet kilogramů. „Přesně osmnáct kilogramů mám dole. Teď se s trenérkou věnujeme i mému držení těla. Najal jsem si skutečně profesionálku. Pochopitelně Monika není moc ráda, myslela si, že mě bude trénovat chlap, ale já si najal skutečně krásnou a šikovnou ženu,“ vysekl Michal poklonu své vnadné trenérce Marcele Blechtové, která má s Michalem ještě velké plány. „S váhou půjdeme ještě dolů a musíme napravit hodně tělesných chyb. Ale Michal je poctivý, takže se sním dobře pracuje,“ prozradila plány Michalova trenérka.

Podívejte se na video, jak Michal dře. A z videa je i patrné, proč Monika Štiková žárlí. Michalova trenérka je skutečně pořádná kočička…