Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

To koukáte! Topmodelka Daniela Peštová (47) ukázala, že má tělíčko pořád k nakousnutí!

Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
Topmodelka Daniela Peštová (47) je i ve svém věku v neskutečné formě. Její partner Paľo Habera (55) musí být štěstím bez sebe. Modelka totiž na svém Instagramu zveřejnila fotografii, ze které se tají dech nejen Paľovi, ale veškerým mužům. Horní polovinu těla Daniele zakrývá jen krajkovaná podprsenka.

Modelka Daniela Peštová je ve svých sedmačtyřiceti letech pořád neuvěřitelná kočka. Se svým partnerem Paľem Haberou mají dvě děti, dceru Ellu Joy Annu (15) a syna Paula Henryho (9). Se svým předchozím manželem má syna Yannicka (21). Na to, že je trojnásobnou matkou má skutečně luxusní postavičku, což dokazuje na svém Instagramu, kde zveřejnila pěkně horkou fotografii.

Na snímku je zřejmě v ateliéru, kde se pravděpodobně chystá na focení. Horní polovinu těla jí zakrývá jen rajcovní krajková podprsenka, na které by pánové mohli oči nechat. Fotografii komentuje slovy: "Prostě další den v kanceláři," čímž modelka dokázala, že má smysl pro humor, jelikož takhle běžná kancelář tedy rozhodně nevypadá.

Související články

Další články