Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

To jsou tedy zvraty! Jiří Paroubek se usmiřuje s tchyní! Co bude dál, usmíří se i s Petrou?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
To jsou zvraty, to jsme tedy nečekali! Netrvalo dlouho a tchyně Jiřího Paroubka Klárika Černá obrátila o 360 stupňů. Zatímco ještě před několika dny na Paroubkovu adresu plivala oheň, dnes je situace úplně jiná. V rozhovoru pro Blesk.cz vysvětlila, proč se situace změnila a co bude dál.

Vypadá to, že podle všeho šlo pouze o špatnou komunikaci v rodině, která se vyřešila, když si spolu Jiří Paroubek a paní Černá v klidu sedli a otevřeně si pohovořili. „Celé to vzniklo z Jirkova neobratného vyjádření pro pořad Kilák, kde o Margaritce hovořil jako oboustranném sirotkovi, a to jsem pochopitelně jako její matka napadla. Ale víte, celé to vzniklo z nedostatku komunikace v naší rodině, řekla bych, že je to oboustranná chyba,“ uvedla v rozhovoru.

Vzhledem k tomu, že Petra Paroubková se svou matkou nekomunikuje, nemá Černá prý důvod zeti nevěřit. Věří i tomu, že svou rodinu velmi miluje, a je přesvědčena, že k domácímu násilí nikdy nedošlo. Černá si také myslí, že by si pár měl vše vyjasnit mezi sebou a Petra by si měla uvědomit, že dítě potřebuje oba rodiče a ona nemůže být na výchovu sama Navíc by prý Petra měla myslet především na svůj zdravotní stav, podle ní by neměla ani pracovat.

S Jiřím hodlá Černá udržovat komunikativní a funkční vztahy. Uvidíme tedy, na jak dlouho

Související články

Další články