Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To jsou ony! Finalistky České Miss ESSENS 2020: Najdete si mezi nimi žhavou kandidátku na výhru?

Zdroj: Archiv
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Čtrnáct nejkrásnějších finalistek v soutěži Česká Miss ESSENS 2020 bylo vybráno. Napříč nepříznivé koronavirové situaci se všechny krásky postavily před objektiv fotografky Anny Koniaevy a jejich první oficiální fotografie konečně spatřily světlo světa. Najdete si mezi nimi vaši favoritku?

To jsou ony! Čtrnáct finalistek soutěže České Miss ESSENS bude v příštím roce bojovat o vítěznou korunku krásy. Půvabné finalistky byly vybrány již letos na podzim, ale kvůli pandemii koronaviru se pořadatelé rozhodli zorganizovat akce spojené se soutěží a finále až v roce 2021.

Krása střídá nádheru

Organizace České Miss ESSENS ale fanoušky překvapila už v nyní a v letošním roce stihla s krásnými finalistkami nafotit úchvatné oficiální profilové fotografie. Oficiální focení probíhalo v Praze v ESSENS Boudoir a o jejich perfektní look se postaral místní tým vizážistů ve spolupráci s kadeřníky ze salonu Franck Provost. V letošním ročníku České Miss se sešly jak brunetky, tak blondýnky. Svou žhavou kandidátku na výhru si tedy zajisté každý vybere.

Která z finalistek by mohla získat titul nové České Miss ESSENS? Najdete si favoritku?

Související články

Další články