Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

To jsou nestydy! Těchhle 6 celebrit nenosí spodní prádlo!

Nošení kalhotek je přeci taková zbytečnost!
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Na červeném koberci je velká konkurence a největší koncentrace krásných žen. Hlavně menší hvězdičky na sebe musí přilákat pozornost fotografů a to lze docela jednoduše. Něco vám "omylem" vyklouzne ze šatů. Může to být bradavka, ty odvážnější pak ukazují rozkrok.

U nás je na ukazování rozkroku velká odbornice Andrea Verešová (35), ale v zahraničí je těch hvězd samozřejmě mnohem víc.

Asi už nikoho nepřekvapí odvážné outifity Lady Gaga. Ve srovnání se šaty z masa je odhalený rozkrok na její červené róbě slabý odvar! Naproti tomu u slušňačky Britney Spears je taková fotka překvapením. Dvojnásobná mamina si vyrazila na nákupy naostro a názorně ukázala, jak se nemá vystupovat z auta.

Kalhotkám neholdují ani zpěvačky Rita Ora nebo Iggy Azalea. Obě to ukázaly na červeném koberci. Rita si oblékla průhledné šaty, které se jí trochu posunuly a ukázaly, co neměly. To Iggy si prostě nechala navrhnout šaty s brutálním rozparkem a klidně se nechávala fotit.

Středem pozornosti chce být i Paris Hilton. Ta má sice vlastní kolekci prádla, ale sama ho moc neřeší. Aspoň to, co nosí dole. Anglická modelka Abbey Clancy sice předvádí hlavně spodní prádlo, ale ejhle, tady se ukazuje, že kovářova kobyla chodí bosa. Když jde na módní přehlídku jako host, žádné spodní prádlo nenosí.

Související články

Další články