Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

To jsou křivky: Moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde se svlékla pro Playboy

To jsou křivky: Moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde se svlékla pro Playboy
Zdroj: Jan Tůma.
+ Dalších 7 fotografií
playboy
Česká mutace Playboy magazínu vychází v běžném režimu i přes současná opatření ohledně šíření koronaviru, navzdory zprávám, že Playboy USA plně přechází na digitální verzi. Českého Playboye se tyto změny netýkají. Hvězdou dubnového čísla se stala moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde (28) a nafotila sérii fotek, na kterých vyniklo hlavně její bujné poprsí a perfektní postava. Jak sama moderátorka říká, smířila se s tím, že je to součástí mainstreamu.

Sonia Edde je zpěvačka, moderátorka rádia Kiss a především hlavní tvář pseudozpravodajské relace Úplně debilní zprávy na televizní stanici Prima COOL.

Pro Playboy pózuje již podruhé, nicméně až nyní zcela odhodila stud a ukázala své vnadné křivky. „Být na titulce Playboye jsem vždy toužila a konečně se mi sen splnil. Je to úžasný pocit, zdobit tak prestižní magazín, jako je Playboy,“ svěřila se Sonia. V pictorialu Sonie sekunduje herec Vladimír Polívka, kterého diváci znají hlavně z populární komedie Ženy v běhu a o styling se postaral odborník Sam Dolce

V minulosti se moderátorka svěřila s tím, že negativní komentáře nečte. "Televizní tým mi to dokonce zakázal číst. Přečetla jsem si prvních pár komentářů, které mi připadaly až nechutné, tak jsem si nebyla jistá, jestli to chci dělat. Od té doby, co si je nečtu, to dělám s radostí," řekla tehdy Edde.

V rozhovoru pro pánský časopis dodala, že focení pro Playboy bere jako součást mainstreamu. "Pojďme to pojmout ve smyslu, že pokud se jde někdo fotit do Playboye, měl by počítat s tím, že se dress code nebude skládat z oteplovaček, snowboardových bot a zimního kabátu."

Související články

Další články