Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

To jsou geny: Uvěříte, že topmodelce Pavlíně Pořízkové táhne na 50?

Jedna z prvních českých modelek, která prorazila v zahraničí, Pavlína Pořízková oslaví za dva roky padesátku. Kráska ale dostala do vínku tak fantastické geny, že stále může konkurovat o mnoho let mladším ženám.

Pořízková se proslavila v 80. letech, kdy se několikrát objevila na titulce prestižního magazínu Sports Illustrated. Matka dvou dětí uveřejnila na Twitteru fotku z dovolené na Islandu, kde si užívá luxusu v geotermálních lázních. Matka dvou dětí vypadá v černých bikinách fantasticky, a právě proto si ji pro svou kampaň vybrala kosmetická firma propagující krém proti stárnutí.

Modelka byla v letech 1990 a 1992 zvolena časopisem People jako jedna z padesáti nejkrásnějších lidí na světě. Od roku 1989 je Pořízková provdána za hudebníka kapely The Cars a producenta Ricka Ocaska, s nímž má syny Jonathana Ravena (nar. 1993) a Oliviera Oriona (nar. 1998).

Mohlo by vás zajímat

Další články