Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To jsou částky! Víme, kolik peněz si Lucie Vondráčková vydělala ve filmu

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
DOSTALA BALÍK
Za posledních sedm let se ve filmu objevila jen párkrát, zato často odešla s pořádně tučným šekem! Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) si podle zjištění redakce eXtra.cz jen za tři díly komedie Babovřesky přišla na sumu, která by průměrné české rodině vydržela řádku let.

Rozvádějící se umělkyně, jejíž nový film šel právě do kin s dost hustou kritikou, si už jako paní Plekancová mezi lety 2013 a 2015 za tři díly Babovřesk vydělala výborné peníze. „Dostávala půl milionu za díl. Mělo to úspěch a šlo o velkou roli,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje.

Ostrouhá?

Loni natáčela již zmiňovaný The Perfect Kiss. Protože ale její manžel měl půjčit kolem pěti milionů korun producentům, což by leckomu mohlo připadat jako výpalné, aby Lucie Vondráčková (38) ve snímku mohla vůbec hrát, nedá se čekat, že by byl samotný honorář pro hlavní hvězdu kontroverzní komedie nějak závratný. Pokud vůbec nějaký. „Nedivil bych se, kdyby jí naslibovali jen procenta, když to bude úspěšné. A to nebude,“ domnívá se jeden z filmových distributorů.

Za pár dnů se začíná natáčet další zámořský snímek, Hotel Limbo, který Vondráčková připravuje opět s Martinou Adamcovou, jejíž prvotina sklidila tolik kritiky. „Na něj se po všech čertech velmi složitě sháněly finance už několik měsíců. Taky bych to viděl na příslib procent z tržeb, kdyby to byl trhák. Produkci a distribuci si dělají zase sami na koleně,“ přidává zdroj.

O něco lepší situace by mohla být s letním natáčením filmu Jaromíra Hanzlíka a Jiřího Adamce Léto s gentlemanem. Víc jak 150 tisíc korun ale honorář podle našich informací neměl být.

Diví se ještě někdo Lucii, že chce mít jistotu z manželových peněz?

Související články

Další články