Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

To jsou ale teorie! Sestřih ve vašem klíně vás prý prozradí!

jaký máte sestřih
Zdroj: profimedia.cz

Je to tak. Doporučujeme pánům podívat se svému objevu co nejdříve do kalhotek. Psychologové totiž tvrdí, že podle sestřihu pubického ochlupení dobře poznáte, s kým máte tu čest.

Příroďačka

V posteli máte sebevědomou ženu, neústupnou ve svých názorech a stanoviscích, hrdou a nepřizpůsobivou. Nerada se s vámi bude pouštět do nových věcí. Zapojte své diplomatické schopnosti a nikdy ji v posteli neponižujte.

Přistávací dráha

Děvče s úzkou čárečkou se vám bude po bytě pohybovat většinou jen v těch nejtitěrnějších kalhotkách. Jedná se o typ lolitky, která se nestydí a která bude svolná pro veškeré vaše sexuální praktiky. Hlavně ty zezadu.

Zastřihávačka

Pokud si vaše roštěnka udržuje v klíně úhledný trojúhelníček, patrně se bude jednat o nepříliš sebevědomý typ ženy, která nesnese žádné velké postelové experimenty a v sexu se bude držet spíš zpátky. Nejoblíbenější poloha? Misionář, jak jinak.

Dokonale hladká

Tahle slečna je zvyklá dotahovat věci do konce. A tak tomu bude i v posteli s vámi. Miluje orální sex, tak jí ho nezapomeňte dopřát. Oboustranně.

Experimentátorka

Každý týden vás překvapí novou barvou, střihem či dokonce obrázkem. Je to opravdový živel, jehož budete mít problém v sexu vůbec stíhat. Hravá kočička, jež vám ráda předvede striptýz. Ale něco za něco...

Související články

Další články