Je to tak. Doporučujeme pánům podívat se svému objevu co nejdříve do kalhotek. Psychologové totiž tvrdí, že podle sestřihu pubického ochlupení dobře poznáte, s kým máte tu čest.

Příroďačka

V posteli máte sebevědomou ženu, neústupnou ve svých názorech a stanoviscích, hrdou a nepřizpůsobivou. Nerada se s vámi bude pouštět do nových věcí. Zapojte své diplomatické schopnosti a nikdy ji v posteli neponižujte.

Přistávací dráha

Děvče s úzkou čárečkou se vám bude po bytě pohybovat většinou jen v těch nejtitěrnějších kalhotkách. Jedná se o typ lolitky, která se nestydí a která bude svolná pro veškeré vaše sexuální praktiky. Hlavně ty zezadu.

Zastřihávačka

Pokud si vaše roštěnka udržuje v klíně úhledný trojúhelníček, patrně se bude jednat o nepříliš sebevědomý typ ženy, která nesnese žádné velké postelové experimenty a v sexu se bude držet spíš zpátky. Nejoblíbenější poloha? Misionář, jak jinak.

Dokonale hladká

Tahle slečna je zvyklá dotahovat věci do konce. A tak tomu bude i v posteli s vámi. Miluje orální sex, tak jí ho nezapomeňte dopřát. Oboustranně.

Experimentátorka

Každý týden vás překvapí novou barvou, střihem či dokonce obrázkem. Je to opravdový živel, jehož budete mít problém v sexu vůbec stíhat. Hravá kočička, jež vám ráda předvede striptýz. Ale něco za něco…