Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

To jsou ale škatulata: Andrea svůj nový objev zdědila po robinsonce Nice Doné!

To jsou ale škatulata: Andrea svůj nový objev zdědila po robinsonce Nice Doné!
Zdroj: archiv
+ Dalších 46 fotografií
Andrea Pomeje (30) exkluzivně přiznala eXtra.cz, že nad svým stále ještě manželem Jirkou (53) definitivně zlomila hůl a vrhla se do vztahu s osvaleným pokrývačem Petrem Plačkem (37). Ten je přitom expřítelem Niky Doné z Robinsonova ostrova.

Dýdžejka Andrea Pomeje doteď měla po boku stárnoucího chlapíka, který často dával přednost alkoholu, teď už jí zahřívá postel nabušený alfa sameček, z něhož jsou všechny holky naprosto unešené. Andrea nám totiž přiznala, že jejím novým objevem je robinsončin expřítel Petr Plaček, který si říká Pedritko.

Pedritko se ovšem s Nikou rozešli loni, tudíž jejich vztah nemá s jeho novou láskou celkem nic společného. „Prosím vás, s Nikou už spolu nejsme. Nemá žádnou sociální síť. Prosím, už se na ni neptejte," říkal nám Pedritko loni touhle dobou

Vztah je to každopádně natolik čerstvý, že o něm Andrey manžel Jiří dodnes nevěděl. „Jsem v šoku. Jsme spolu opravdu jen strašně krátkou dobu. Rozhodně jsem neměla v plánu, aby to vyšlo takhle brzy najevo. Člověk samozřejmě nikdy neví, jak se to vyvine. Petr je fakt pohodář, s blbečkem bych nebyla,“ prohlásila Andrea pro eXtra.cz s tím, že to nechtěla Jirkovi hned říkat nebo tlačit na rozvod, aby ho ušetřila. No, tak teď je to každopádně venku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy