Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To jsou ale krasavice k nakousnutí. Finalistky Supermiss hravě strčí všechny holky z České Miss do kapsy!

Tohle jsou konečně pořádné kočky.
Zdroj: Supermiss
+ Dalších 7 fotografií
A máme tu další ročník Supermiss a Miss Motorsport. Jsme zas mile překvapeni, že v soutěži jsou opravdu krásná děvčata, která nejsou žádnými vychrtlinami, ale mají dokonalé postavy. Dokonce by s velkou převahou mohly konkurovat letošním finalistkám České Miss, které vypadají spíš jak béčkové hostesky.

Rok se s rokem sešel a my tu máme další ročník Supermiss. Deset děvčat bude chtít zaujmout odbornou porotu nejen volnou disciplínou či rozhovorem, ale hlavně promenádou v plavkách. Jak se můžete v naší fotogalerii přesvědčit, tak letos to budou mít porotci obzvlášť těžké, protože je to jedna hezčí kost než druhá.

Kam se na ně hrabou finalistky České Miss, které bychom dali možná někde jako vítací Barbie před vchod VIP akce, ale určitě bychom neřekli, že by měly dostat korunku krásy. Zato o titul Supermiss bude pořádná bitka, protože všech deset holek má něco do sebe a každá vypadá jako rozená královna krásy.

Sami si udělejte o nich obrázek a vyberte si svou finalistku. O tom, která zvítězí, se rozhodne 2. dubna v Kongresovém sále hotelu Hilton Prague, proto si vás dovolujeme pozvat na 9. ročník soutěže SUPERMISS, 16. ročník soutěže MISS MOTORSPORT, 7. ročník MISS PRAHA a 2. ročník MISS TOURISM CZECH, kde o žhavá tělíčka rozhodně nebude nouze.

Která z krasavic se vám líbí nejvíce? Napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články