Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

To je zvrácené: Saúdský princ utratil za tři dny v Disneylandu 380 milionů

Žádná pořádná party se neobejde bez ohňostroje.

Arabští miliardáři zkrátka nevědí co s penězi. Když zrovna neutrácejí za luxusní prostitutky během filmového festivalu v Cannes, vyrazí to pořádně roztočit třeba do pařížského Disneylandu.

Saúdský princ Fahad Al Saud – který je známý hlavně díky svým přednáškám o kybernetické bezpečnosti – nedávno úspěšně ukončil studium na univerzitě a dospěl k závěru, že tato významná událost si žádá pořádnou oslavu. Podle dostupných informací do Disneylandu pozval přibližně 60 lidí a ve dnech 22.−24. května tam stačil utratit v přepočtu více než 380 milionů Kč.

„Jeho opulentní party zahrnovala řadu akcí šitých přímo na míru, kterých se účastnily i méně známé Disneyho postavičky,“ řekl mluvčí zábavního parku agentuře AFP a dodal: "Fahad Al Saud dostál své pověsti a sám navrhl speciální bezpečnostní opatření k zajištění bezproblémového průběhu oslav.“

Není od věci, že mladý princ se na Internetu prezentuje jako "sociální podnikatel, inovativní filantrop a obětavý humanista“. Nabízí se tedy otázka, proč prohýřené miliony raději nevěnoval na charitu.

A jak by vypadala vaše party za 380 milionů?

Související články

Další články