Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

To je zrůdné: Ženino poslední přání bylo, aby zabili a pohřbili s ní jejího zdravého psa

Věrný společník: Zdravý labrador Toffee byl uspán kvůli poslednímu přání Sheily Stadler.
Zdroj: dailymail.co.uk

Opravdová láska sice sahá až za hrob, ale čeho je moc, toho je příliš. Osmašedesátiletá Sheila Stadler z Indiany trvala na tom, že až zemře, musí společně s ní pohřbít i jejího vodicího psa. Nejbližší příbuzní slepé ženy se rozhodli tomuto přání vyhovět…

Sheila podle dostupných informací trpěla rakovinou a labradora Toffeeho považovala za svého nejlepšího přítele. Možná právě kvůli tomu dospěla k závěru, že by ji měl doprovodit i na její poslední cestě. Jenže Toffee byl na rozdíl od ní naprosto zdravý a jeho smrt tak u mnoha lidí vyvolala obrovskou vlnu nevole.

"Zcela se to vymklo kontrole. Místní obyvatelé jsou opravdu rozčílení. Říkají strašné věci, například že si Sheila zaslouží shořet v pekle. Jejímu synovi Andrewovi dokonce vyhrožují zabitím," uvedl veterinární asistent Gregory Reilly. "Připadá mi to velmi morbidní, ale rodina paní Stadler měla právo to udělat. Pes byl jejich majetek, takže všechno bylo naprosto legální," dodal znechuceně.

Není známo, kdy a jak nechal Andrew psa utratit. Na Sheilině pohřbu však už byl Toffee vystaven v rakvi a následně pochován vedle své majitelky. Postup pozůstalých jednomyslně odsoudili i ochránci zvířat. "Doufáme, že tento smutný příběh se již nikdy nebude opakovat," komentoval to zástupce organizace Dogs Trust.

Související články

Další články