Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To je život! Hejtman Hašek platil také modelce Kubelkové! Za co?

Iva si díky penězům z kraje přišla na pořádný balík.
Zdroj: facebook.com/archiv
+ Další 2 fotografie
Na hejtmana jihomoravského kraje Michala Haška po sérii lží a průšvihů praskl další! Po tom, co vyšlo najevo, že od něj získala veřejné peníze lobbistka Jana Mrenclová nebo že bývalému mluvčímu Václava Klause vyplatil stovky tisíc, se objevila další postava. Nemalé peníze Hašek platil i modelce a moderátorce Ivě Kubelkové!

Michal Hašek dal velké peníze lobbistce Janě Mrencové nebo zástupci mluvčího exprezidenta Václava Klause Martinu Ervovi. Teď vyšlo na povrch, že peníze přistály i na účtu modelky Ivy Kubelkové. Podle MF Dnes firmě, kterou Kubelková provozuje se svým současným přítelem, vyplatil Hašek z peněz kraje desítky tisíc korun.

Podle MF Dnes si na 121 tisíc korun přišla i agentura Agema, kterou provozuje právě Iva Kubelková se svým partnerem Ladislavem Doleželem. Haškovi údajně vypracovali přehled mediální komunikace a za to byli pořádně odměněni. Úřad, který má svoje tiskové oddělení a odbor vnějších vztahů, ale trvá na tom, že díky těmto externím poradcům ušetřili veřejné peníze.

Související články

Další články