Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je z kobercovky? Tyhle šaty vévodkyně Kate rozdělily království!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 66 fotografií
Královský bubák
Na vlnách módy byla Kate Middleton (36) vždy silná v kramflecích. Ženy ze všech koutů světa k vévodkyni z Cambridge vzhlížely a nechávaly se inspirovat. Na státním banketu, který pořádala královna Alžběta II. (92), ale trojnásobná maminka svou pověst módní ikony pořádně pošramotila!

Na státní banket pozvala královna Alžběta II. samé významné osobnosti, nechyběl ani nizozemský král Vilém Alexandr a královna Máxima. Britové jsou teď zklamaní a částečně naštvaní. Kate Middleton totiž svou róbou podle některých dělala zemi ostudu!

Vévodkyně z Cambridge, která dlouhodobě platí za módní ikonu ostrovního království, oblékla šaty z dílny Alexandera McQueena. A tenhle průšvih neuhasila ani korunka po lady Dianě, ani přes 150 let staré svatební šperky po královně Alexandře.

Krepatá bleděmodrá róba oku většiny fanoušků zkrátka nelahodí. Šaty prý vypadají jako z minulého století a na podobnou událost se vůbec nehodí.

Mnohdy až přehnaně hrdí Angličané teď mlátí hlavou do zdi. Zkrátka nezvládají, že na domácí půdě zastínila jejich milovanou vévodkyni královna Nizozemska.

Související články

Další články