Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

To je video: Marešovi kamarádi vytáhli z muzea archiválií Leošovy kožichy a Karla Gotta a tajně natočili narozeninový klip!

Leoš Mareš (37) při sledování tohoto klipu nevěřil vlastním očím a uším.

Moderátorův nejlepší kamarád David Holubek spolu s kumpány Honzou Kmochem a Romanem Cibulkou přezpívali jeho slavný love song Tři slova a ke spolupráci zlákali Karla Gotta (73), který si na stará kolena oblékl na Václavském náměstí Leošův legendární kožich, ve kterém se dostavil na předávání Slavíků před dvanácti lety.

„Absolutní šok, překvapení, strašně si za to svých přátel vážím, muselo to dát hrozně práce, takhle to zrealizovat a k tomu to přede mnou utajit. Jela v tom i moje přítelkyně, opravdu mě to dojalo k slzám,“ rozplývá se Mareš, který měl v sobotu 37. narozeniny.

Ty slavil na své chalupě v Záblatí na Strakonicku, kde mu kamarádi, jichž bylo bezmála dvě desítky, navíc ke klipu předvedli i speciálně secvičenou choreografii.

Copak asi Leošovi kumpáni přichystají za rok? Laťka je hodně vysoko!

Mohlo by vás zajímat

Další články