Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je video: Eva Herzigová se úplně svlékla v reklamě na boty!

Její prsa už viděl každý, kdo projížděl kdekterou zapadlou silnicí Spojených států a narazil na rozesmátou blondýnu se slovanskými tvary, která v černém prádle na něj shlížela z obrovských billboardů.

Eva (39) byla navíc zvyklá ukazovat bradavky velkým jménům světové módy, když šlapala mola pro takové návrháře jako Roberta Cavalliho, Huga Bosse nebo Victoria's Secret. Vidět nahou Evu dneska není zase taková složitá záležitost, protože česká topmodelka se rozhodně nestydí fotit se v rouše Evině a na kontě už má pár uměleckých aktů.

Ale vidět nahou Evu ve filmu, to máte teď jedinečnou příležitost. Matka dvou dětí dostala nabídku natočit velice svůdnou kampaň na boty značky Brian Atwood a stylizovala se do slavné Marilyn Monroe. Reklama totiž téměř věrně kopíruje bazénovou scénu z filmu Something’s Got To Give, kterou už herečka nikdy nestihla kvůli předčasnému úmrtí dokončit.

Herzigová má dělat proto reklamu velmi luxusním botičkám, ale nejjasnější hvězdou je samozřejmě ona sama. I když ten župánek si rozepíná až moc cudně na někoho, kdo se stal synonymem pro dokonalá nahá ňadra.

Související články

Další články