Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je trapas! Podívejte se, jak otřesné bikiny zdeformovaly jinak krásné topmodelce postavu!

Znáte to, i mistr tesař…
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Jeden by řekl, že modelky mají přísný vkus na oblečení i ve volném čase, když je nikdo nevidí. Že i na dovádění s přáteli zvolí oděv, který jim sluší. Ale v případě tohoto andílka z Victoria's Secret tomu tak není. Karlie Kloss udělala pro svou postavu pravý opak.

Topmodelka Karlie Kloss je jednou z dobrých kámošek zpěvačky Taylor Swift. Ta konečně odkopla DJ Calvina Harrise a začala randit s představitelem Lokiho Tomem Hiddlestonem.

Celá tahle partička plná známých lidí z šoubyznysu se setkala právě v Taylořině luxusním sídle, aby oslavila americký Den nezávislosti. Grilovačka, americké vlajky a americký fotbal. Karlie si zrovna házela s typickým šišatým míčem, když ji cvakli všudypřítomní paparazzi. Ale co to měla na sobě?

Modelka s touhle postavou by si na sebe mohla vzít skoro každý typ bikin a vypadala by dobře, ale tohle byl děs. Přes celý zadek až nahoru k pasu měla vytažené děsné bombarďáky, za které by se nemusela stydět ani Bridget Jones z legendární scény, kdy se nechala svádět od svého šéfa Hugha Granta.

Prsa si zase utáhla podprsenkou bez ramínek. Aby nespadla, musela držet fest, což se podepsalo na tvaru jejích předností. Ty měla úplně přimáčknuté a zdeformované. Až to vypadalo bolestivě.

Karlie Kloss by v tomhle případě udělala lépe, kdyby se oblékla do pytle od brambor.

Související články

Další články