Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

To je tělo… Takhle vypadá přítel krásné Kadeřávkové z Ulice, když se svlékne!

Daniel okouzlil Aničku i svým tělem…
+ Dalších 56 fotografií
Pár týdnů tvoří jeden z nejkrásnějších párů showbyznysu... Anna Kadeřávková (21) a Daniel Barták (37) k sobě našli cestu a tvoří partnerskou dvojici. Sympatický zpěvák, muzikálový herec a zejména skladatel sbalil krásnou herečku nejen na svůj kvalitní humor, ale podle všeho i na své mužné křivky.

O Bartákovi se v divadelním prostředí traduje, že se za ním otáčejí mnohé herečky. Není se čemu divit… Barták je totiž nejen talentovaný a má dobrý vkus a humor, ale i parádní mužné křivky, které si musí jako herec udržovat ve formě.

Málokdy nadaný herec ukáže veřejnosti, jak vypadá do půli těla. Ale eXtra.cz získalo snímky, z nichž je patrné, že odhalený je rozhodně pastvou pro oči mnohých žen.

Anna, která svého uhrančivého hřebce ulovila před několika týdny, o svém vztahu zatím nechce mluvit. Stejně tak Daniel, který ho ale nepopřel, když jsme ho s dotazem oslovili. Před konkrétní odpovědí kličkoval jako zajíc na poli. „Musíte to psát?“ napsal nám na přímý dotaz v SMS zprávě, zda je pravda, že se staronovou hvězdou ze seriálu Ulice randí.

Oba si svou lásku chrání… Přitom nedávno byli viděni, jak si vyrazili na jedno známé divadelní představení. Kdy se ke své lásce oficiálně vyjádří, ukáže až čas. Jisté je jedno, Anička si našla skutečně parádního fešáka!

Mohlo by vás zajímat

Další články