Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je tedy proměna! Podívejte se, jak se tělo Britney Spears změnilo za rok cvičení jógy!

Skvělé, Britney, jen tak dál!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
To budete valit oči! Stejně jako zbytek světa, který zpěvačka Britney Spears šokovala těmito fotkami z fitka na svém Instagramu. Britney byla vždycky kost, ale má za sebou pár baculatých období. A co vám budeme povídat, čím starší je, tím méně předpokládáme, že se jí vrátí její figura ze začátku kariéry.

Britney Spears má své plusy i minusy. Co se konfekční velikosti týče, byla většinou trochu v plusu. Na začátku kariéry byla ohebná jako proutek a pohybově velmi nadaná. Po několika skandálech a mateřství šla kila ale poměrně nahoru. Což ohrozilo i její taneční nadání. Najednou otočky už nebyly tak rychlé a svůdné. Občas se člověk dokonce bál, jestli sebou třeba nešvihne.

Nicméně špekatá éra je pro Britney minulostí. Za poslední rok se proměnila zase v tu náctiletou roztomilou Britney, která nám řvala do ucha Baby one more time. A vypadá opravdu skvěle. Jejím tajemstvím je údajně jóga, které se začala intenzivně věnovat. Až jsme z toho málem zapomněli na pár nevydařených comebacků. Jen tak dál, Britney, děláš nám opravdu radost!

Související články

Další články