Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

To je teda Šlágr: Rozvod majitele televize pro důchodce! Žena mu dala košem. Co se stalo?

Jana Peterková a Karel Peterka se svou novou múzou Márou
+ Dalších 8 fotografií
Léta je to velmi obávaný obchodník, před kterým se hodně umělců třáslo. Teď Karel Peterka (67), chlapík, který před lety vydělal neskutečné miliony na prodeji kompletů cédéček seniorům, co neumí stahovat hudbu z internetu, přišel o manželku. A pomalu aby se začal bát on! Chystá se dělení majetku, v němž rozhodně nepůjde o žádné drobásky.

Nejdřív šlo o cédéčka, nyní už roky řadu dříve narozených Peterka ovlivňuje přes teleshoppingovou televizi Šlágr, kterou někteří označují za MTV pro důchodce. V ní figurují či figurovaly takové hvězdy jako Eva a Vašek, Duo Yamaha, Piňakoláda, Rytmus (ne onen rapper) s Božankou, Vašek a Veronika, manželé Ducháčkovi ze Šohajky či členové sboru Kysucký prameň.

Peterka našel díru na trhu, která sype luxusní peníze. Stařečkové a stařenky jsou rádi za to, že někdo dělá program přímo pro ně, a kupují tak nejen hudební nosiče a DVD ve velkém, ale vydávají i velké peníze za lístky na koncerty.

A právě o tyhle peníze teď bude bojovat. Jestli půjde o desítky nebo rovnou stovky miliónů, to je otázka. Spíš bychom ale tipovali to druhé.

Karel Peterka si nedávno do televize Šlágr přivedl novou zpěvačku Mařenu. Jmenuje se Jaroslava Stočesová a nechá si říkat Mára. Dřív jí vyčítali, že se snaží vizáží kopírovat Lucii Bílou, teď je podobná spíš Evě z dua Eva a Vašek. Po jejím příchodu se hned všechno změnilo. Pokud vím, Peterková je při ničem nenačapala, ale záhy podala žádost o rozvod. A brzy začne bitva o majetek. Samozřejmě neměli předmanželskou smlouvu. Peterka by nejspíš chtěl dát míň jak půlku, ale uvidíme, jestli se pokusí nějak účetně zmenšit si majetek,“ řekl nám zdroj dobře obeznámený se situací v Šlágru.

Chtěli jsme se na situaci zeptat samotného Peterky, ale nepodařilo se. Jana Peterková telefon zvedla, moc ale do médií situaci rozebírat nechtěla.

„Rozvod? To už je dlouho. Proběhlo to v dubnu. Jestli to souviselo s paní Stočesovou? To ví dnes půl republiky, o tom není třeba diskutovat. Ale není třeba to nějak rozebírat nebo psát o tom. My se s exmanželem domluvili, že to nebudeme řešit a už vůbec ne mediálně. Rozhodli jsme se, že o tom nebudeme mluvit. Nechceme to nikde rozmazávat. Vyrovnání majetku bude. Musíme se nějak hezky dohodnout. A tomu by žádné rozmazávání v médiích nepomohlo. Jediné, co mě teď vážně zajímá, je najít sponzora pro televizi Natura. Je to veřejně prospěšná činnost, kterou neudržím věčně. Navíc ještě budeme řešit ten majetek, což bude na dlouho. A fakt nechci, aby tu televizi sponzoroval Šlágr,“ uzavřela Peterková.

Mohlo by vás zajímat

Další články