Kdo dneska ze slavných nemá kérku, ten jako by nežil. Je to hrozně v módě, nechat si tam psát jména dětí, jména životních lásek a pak je zase gumovat, když se z životní lásky stane ta bývalá, nebo nechat si tetovat životní moudra a jiné ohrané pravdy v čínských znacích, což může být klidně citát anebo taky jídelní lístek.

Jaké priority má Miley Cyrus (22), to už víme, jazyk ven, co největší dildo a snaha šokovat za každou cenu, která už většině přijde jen trapně úsměvná. Teď si dala lásku, peníze a večírky vytetovat na krk, aby nás tedy utvrdila v tom, že i tyhle věci mají v jejím životě smysl, ale ukázala nám nechtěně víc, než zamýšlela.

Co ten strašlivý svetr z chlupů? Takhle má vypadat dáma? Jako nějaký arménský vyhazovač? Miley si zblízka pak cvakla vyrobenou kérku i s porostem, který se tam klene okolo jako prales, ale doufáme, že to není její krk.

Miley si tohle totiž zveřejnila na svém Twitteru a snad to mělo sloužit jen jako něčí vzor pro její návštěvu tatéra, jenže nás znepokojuje její popisek, že se chlubí novým tetováním. Snad to nemyslela vážně. Ty tmavé vlasy by totiž tomu taky neodpovídaly.

Uvidíme tedy za pár dní, až se zase ukáže na veřejnosti.